| Amalya88 a întrebat:

Sunt cu un baiat de 2 ani si ne iubim enorm de mult. El a avut mai de mult un prieten cu care s-a certat si din greseala peste cateva luni l-am cunoscut eu si ne-am imprietenit. Dar doar prieteni... si il cunosc de 1 an deja si mi-a zis ca ma iubeste in fata iubitului meu si acum mereu se cearta si acum 3 zile baiatul cu care s-a certat iubitul meu a ajuns la spital. Eu m-am dus la el si el m-a sarutat si mi-a zis ca asta va fi micul nostru secret si daca vreau pot sa-i zic iubitului meu pentru ca e dispus sa suporte consecintele. TPU! Ce sa fac? Sa-i spun iubitului meu? Nu stiu ce sa fac pentru ca acum parca mi-e mila sa spun pentru ca baiatul care m-a sarutat e la spital si sufera si nu cred ca are nevoie de mai multa suferinta. Voi ce parere aveti? Va rog spuneti-mi :/ Nu stiu ce sa fac, sunt disperata :/

Răspuns Câştigător
| danay72 a răspuns:

Are intentia de a te cuceri si de a-l face pe prietenul tau sa sufere, ai grija si fii sincera cu prietenul tau.Pe situl jw.org sectiunea cupluri poti gasi articole utile.

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fa-ti un calcul si vezi pe care crezi ca-l iubesti. Cu doi nu se poate. Cine umbla cu fundul in doua luntri nu se poate.

| neutrino a răspuns:

Nu mai fi disperata, tine secretul pentru voi, dar fii sincera: ti-a placut?

| Amalya88 explică (pentru neutrino):

Nu il iubesc. happy

| neutrino a răspuns (pentru Amalya88):

In acest caz, ai o mare problema de moralitate, si nu numai. Nu-I bai, se poarta, chiar este la moda! O zi frumoasa!