| Lolllllllll a întrebat:

sunt din sectorul 3 si vreau sa merg cu prietenii intr-un loc bantuit( bloc,casa, cimitir nu comteaza) unde gasesc si care e povestea locului? Fundaa :3

Răspuns Câştigător
| TypeInterestingNicknameHere a răspuns:

Bântuit? Fii serios!
Un loc interesant, unde se intră ușor este Moara lui Assan.Se află în apropierea Pieței Obor.Clădirea este părăsită și a fost lăsată în paragină din păcate. Dacă ești interesat de povestea ei, poți căuta pe wikipedia.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Du te la parlament, bantuie pe acolo destui politicieni

| Lolllllllll explică (pentru suntserios):

Se vede ca esti foarte serios desteptule

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca dealtfel intrebarea ta e de o inteligenta iesită din comun

| Sociopat a răspuns:

Da...ok.Esti asa curajos, rocker, spiritual, curios si alte chestii.Am inteles.

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

Ihiihhihihiii te invit la mine devil sa vezi ce tigaie bantuita iti dau smug experienta de viata, nu gluma :]] da pe la 12:00 ca atunci se intampla fenomele paranormale. shh puppy dog eyes ramane secret! =]] sau mai am ideibatting eyelashes din astea; x am o iamginatie foarte bogata in calorii. hai gata ca ajunge. dupa o sa crezi ca te iau la misto, si as plange de suparare =]]