| Deenniissaa a întrebat:

Voi la ce liceu sunteti? Am media de admitere 9.11 stau in sectorul 3 si vreau sa gasesc un liceu cat mai aproape de mine. Nu stiu pe ce profil sa merg dar stiu ca nu vreau pe stiinte. Help. Fundita

1 răspuns:
| Lorena7712 a răspuns:

Eu am fost la stiinte. Si sa stii ca nu ii asa de horror precum pare, ba chiar mai mult mi se pare cel mai ok. La mate-info, iti rogi moartea atat cu matematica mai grea ca la stiinte, si sa nu vorbim de informatica. Apoi la filologie. Acolo ii mult de tocit. Mult, prost si fara rost. La stiinte nu ai treaba nici cu matematica exagerat de grea, nici sa tocesti istoria de exemplu cum o fac filologii. Asta este sfatul meu. Insa tu decizi ce vrei cu adevarat