| Pathy a întrebat:

Sunt fata si am 16 ani. Prietene fete nu prea am, in schimb baieti o gramada. Atunci cand ies in oras fac ce fac si ajung sa fiu singura fata intre baieti. Mereu m-am simtit mai bine in compania lor, ei nu sunt cu barfele ca si fetele, spun glume si intamplari amuzante de ale lor. Cand sunt cu baietii nu ma simt niciodata exclusa din discutii si ma simt in largul meu. Dar ce vroiam sa spun, e OK asa? Adica ma intreb ce zic altii cand ma vad mereu ca sunt singura fata intre baieti, ca sunt de gasca sau ca eu umblu cu toti deodata, un fel de tarfa sau ca pur si simplu as fii mascariciul lor? Deocamdata nu am prieten, dar daca un baiat care nu ma cunoaste si caruia ii place de mine ar vrea sa fie cu mine, m-ar lasa balta pentru ca ma vede mereu cu baieti?
Stiu ca e cam aiurea intrebarea, dar as vrea sa aflu niste pareribig grin Multumesc anticipat:*!

Răspuns Câştigător
| black1white a răspuns:

Ei bine....si eu sunt in situatia asta.m-am saturat de toate barfele si fitele "prietenelor" melestraight face
cred ca e ok sa stai cu baietii atata timp cat ei te fac sa te simti bine si in largul tau...atata timp cat ceilalti nu pot sa te faca sa te simti bine ar trebui sa taca din gura si sa isi vada de treaba lor.deci sa nu iti pese de ei.ai grija totusi ca aicei baieti sa nu se foloseasca de tine ca atunci chiar esti mascarici...dar atata timp cat voi va distrati si aveti incredere unul in altul totul o bine.
cat despre treaba cu prietenul tau... poate va fi unul din gasca ta de prieteni....si atunci iti dai seama ce iesi(crede'ma ca iese party nebun-asa e la mine). daca e un alt baiat care te iubeste cu adevarat al ar trebui sa te accepte si sa te sustina si sa te lase sa iesi cu cine te simti tu binewinking

crezi ca merit funda?puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Este super normal, si nu ai dc sa te deranjezi pentru ce-ti spun ceilalti.
Eu stau cu 2 baieti, care nu sunt prea bine vazut de unele grupuri, adica de fostele grupuri din fosta scoala, si zic si de mine nu stiu cate chestii, dar nu-mi pasa, daca mie imi place sa stau cu ei, e ok.
Bine este ca te intelegi cu ei, si ca sunt de treaba, sunt si unele grupuri care ar profita de o fata singura intre ei, dar bine ca nu este cazul tauwinking

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Gangbaaaang big grin

| black1white a răspuns:

Mersi de funda:X

| Pathy explică:

La restul as da macar vot, dar nu pot.

| scarry a răspuns:

Nu conteaza cu cine umbli (Fete sau Baieti) atat timp cat u te simti in largul tau in gasca lor nu ar trebui sati pese ce spun alti despre tine ca ei nu au de unde sa stie ce faci u cel putin asa sunt majoritatea persoanelor cand vad o fata intre baieti o cred "Tarfa" nu ar trebui sati pese de asta atat timp cand u nu te simti asa. Si nu cred ca daca ai avea un prieten tear lasa balta cel putin nu toti mai sunt si baieti care daca chiar tin la tine cu adevarat nu ar trebui sa le pese atat timp cat si u ii arati ca ti la el "Cel putin asta e parerea mea" Sper sa te ajute cu cv