| Emanuel2001 a întrebat:

sunt fff supărat din cauza ca n-am cu cine sa mai ies si eu pe afara de vreo 7 luni, numai în casă stau. Mi-am pierdut și încrederea în mine, mi-e frica si de un copil micut, am 17 apropo crying( ce sa fac că înainte cand ieseam nu mi-era frica de nimic.

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar colegi de clasa nu ai? Vecini nu ai? Iesi cu ei!

| Donsavas a răspuns:

Ai anxietate socială. Te poti trata. Nu e vina ta. Din pacate, bolile apar in viata noastra dar si trec. Cu tratament iti vei reveni rapid.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai lasa pc si tv, si internet o perioada, citeste carti, si trage de tine sa iesi, chiar daca nu ai chef.
E doar ideea in sine, dupa ce iesi si ajungi in oras la un suc, o sa uiti de tot. Tine-ti creieru ocupat, si nu il lasa cu gandurile lui, sa stai singur in casa ca fraieru pe internet.

| Emanuel2001 explică (pentru anonim_4396):

Dar n-am cu cine sa ies

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emanuel2001):

Ai Facebook sa vorbim?

| Emanuel2001 explică (pentru anonim_4396):

Da care e Facebook tau cati dau eu cerere

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emanuel2001):

Fa-ti un Facebook random si da-mi add dupa ala sa nu lasi Facebook-ul original aici gen

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emanuel2001):

Scoate pc din casa, si da-i foc sau arunca-l la gunoi.
Sterge Facebook din telefon, si Youtube.
Iti ia cam 3 saptamani sa treci peste.
Sa vezi dupa aia ce usor e sa iti faci prieteni happy

| Emanuel2001 explică (pentru anonim_4396):

Ba frt lasa-mi Facebook tau pe privat frt ca nul stiu

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emanuel2001):

Nu pot da mesaje private, lasa-mi tu Facebook-ul tau

| anonim_4396 a răspuns (pentru Emanuel2001):

Uite Facebook-ul meu https://www.facebook.com/brok.esre.5