| gabrielosss98 a întrebat:

sunt in clasa a 9-a si sunt in situatie de corigenta la vreo 3 materii,la inceput profesorii sunt duri,dar la sfarsitul semestrului sau la sfarsitul anului o sa fie mai buni,nu stiu, sa ne ajute sa trecem.Va rog ajutati-ma trebuie sa trec neaparat anul asta ca de anul viitor ma voi muta la un liceu din alta tara.

Răspuns Câştigător
| guitarplayer666 a răspuns:

Frate, profesorii o sa te treaca doar cu o conditie, sa vada ca te strofoci, ca incerci sa inveti. Nu trebuie sa stii tot dar daca vad ca iti dai silinta sa inveti un pic o sa te treaca. Ai increderewinking

2 răspunsuri:
| oOSaritaOo a răspuns:

Pai si cu ce sa te ajutam? Corigent nu ramai decat daca inveti si tu ceva pe acolo, cat sa vada profesorii ca ai incercat si in ultimele saptamani poti sa te implici la ora, sa mai intrebi profesorii sa-ti explice tot felul de tampenii despre care vorbesc ei oh go on Sa vada ca te intereseaza!

| dragonslep a răspuns:

K deci sa stii si tu sunt obigatori 10 clase deci daca te faci ca raspunzi si tu sau ridici muna trebuie sa te treaca nu are cum sa nu asa sunt profi mai duri la inceput da sa stii inca o data sunt obligatori 10 clase deci daca borborisesti si tu ceva acolo te trece