| Mario2014sv a întrebat:

Sunt in clasa a VIII-a si vreau sa dau la liceu la profil Mate-info bilingv engleza. Cum este profilul? Ce inveti la matematica? Dar la Informatica? Inveti totul in limba engleza? Mentionez ca imi place sa invat logic si imi place foarte mult limba engleza, fiind primul din clasa si luand in fiecare an media 10. La matematica am avut cand 9 cand 10, la fizica numai 10 iar la chimie doar o medie de 9 restul 10. Ce inveti la trigonometrie?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu înveți totul în engleză, dar ai mai multe ore de engleză (istoria si geografia Angliei)