| marius_8727 a întrebat:

Sunt in clasa cu o fata, de care, nu pot sa zic ca imi place, da' este draguta, si am vazut ca un coleg o mai saruta scurt pe buze, chiar daca nu este prietenul ei, credeti ca ar fi corect si normal sa fac si eu acelasi lucru?

8 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Nu. Poate fata îl lasă să facă asta fiindcă îl place happy

| mona a răspuns:

Daca si tu o sa faci la fel ca, colegu tau si fata accepta lucru asta inseamna ca nu e o fata serioasa[i plac mai multi odata]

| DarQueen a răspuns:

Da, adică te alegi doar cu o palmă şi cu o bătaie bună de la celălalt.ce poate fi aşa rău?winking

| Bris a răspuns:

Nu... asa o sa primesti o palma daca fata e una cu toate mintile daca nu-ti face nimic inseamna ca este o..., sti tu.Si cred ca nu e prea normal sa faci asa ceva in public.

| Loveis4free a răspuns:

Esti prost sau te prefaci? Tu chiar crezi ca aia e asa c*rva sa lase pe oricine sa o sarute? Poate il place pe baiat si de unde sti tu ca nu sunt impreuna? Doar pentru ca nu spun ca sunt impreuna asta nu inseamna ca tu trebuie sa ii crezi. Si doar pentru ca o placi si nu vrei sa recunosti asta nu inseamna ca poti face ce vrei din ea. Si in plus nici nu ne-ai spus cum o saruta.Adica daca vezi ca se duce la ea si o pupa asa din senin sau cum naiba face.Iar daca tu ai chef sa te alegi cu o palma poti sa te duci sa o pupi. Nu sunteti ca maimutele ca ce face unu sa faca si celalalt da tu dai dovada de o minte mai proasta ca a lor

Răspuns utilizator avertizat
| Prajitură a răspuns:

Nu sunt de acord cu spitirul de turma.
"daca ala face, eu de ce sa nu fac? "
Dupa parerea mea, nu, nu fa si tu ca si colegul tau.
Eu zic sa gasesti solutii sa te apropii de ea, sa vorbesti cu ea ( In caz ca te intereseaza ).
Bafta! happy

| V1kkY a răspuns:

Cred ca nu ar fi normal sa faci asa ceva, inca si in vazul tuturor, poate ei au niste relatii care sunt mai apropiate