| anonim_4396 a întrebat:

sad. sunt in Italia si am fost la un apartament nou in care ma voi muta. am pus cheile de la apartament pe dinauntru apoi m-a chemat cineva si am inchis usa cu cheile in ea neconstiient. sad ce pot face acum, deoarece cheia e pe dinauntru nu pot deschide cu, cheia de rezerva. ajutati-masad funda sad

Răspuns Câştigător
| IsabelaIssa a răspuns:

In cazul in care nu poti intra pe geam, nu vad alta solutie decat sa strici iala si sa iei alta noua. Dar vezi ce te costa mai putin. iala sau geamul?

1 răspuns:
| Latinmoon a răspuns:

Incearca sa intri pe geam sau roaga un vecin poate are el o solutie.