| Amalya88 a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu un baiat... si suntem impreuna de foarte mult timp si cand ne intalnim nu stim ce sa facem impreuna. Dati-mi niste exemple de hobby-uri pentru cupluri.Eu am 17 ani el are 19. Va rog fara sex si chestii de genul asta, le puteti tine pentru voi. happy Dau funda. happy

Răspuns Câştigător
| AliMiha a răspuns:

Acum cum se incalzeste puteti sa va plimbati intr-un parc sau daca aveti role, biciclete va puteti plimba impreuna ( poate sa fie mai haios decat ni se pare ) Sau sa va dati cu barca pe un lac. Se deschid terasele mai iesiti la un suc, la un film, la teatru. Sau mergeti sa inchiriati un teren de tenis, sau ping pong, poate bowling... sunt multe lucruri pe care puteti sa le faceti impreuna!

2 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Chiar daca raspunsul anterior e unul foarte bun, o sa adaug si eu unul. Noi avem 23 de ani si am descoperit ceva ce ne face mare placere: puzzle 3D. Nu radeti, dar e chiar relaxant sa construiesti asa ceva si arata foarte dragut expuse (sunt cu monunente gen Statuia Libertatii, poti cauta pe Google sa vezi cum arata). Sau puteti sa mai jucati boardgames: Monopoly, Rummy etc.

| Radu1015 a răspuns:

Plimbati-va prin parc, mergeti la un meci, mergeti la o sala de jocuri, mergeti la cinema!