| JustMe16 a întrebat:

Revin cu o alta mica problema de natura sentimentala laughing. Am inceput sa vorbesc cu un baiat cu putin timp in urma, ne intalnim, vorbim zilnic,etc. Problema e ca, atunci cand ne intalnim, ne purtam ca si cand am fi impreuna ( ne sarutam, ma tine in brate, chestii de genul asta ), insa o aprobare "oficiala" nu am vazut. Sa o iau ca si cand am fi impreuna sau nu? thinking Multumesc anticipat. :*

4 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Daca imi aduc aminte nici eu atunci cand am cunoscut o pe prietena mea actuala De foarte mult timp impreuna..nu i am cerut sa fie prietena mea..Asa oficiallaughingDeci Eu cred ca deja ai un iubit!laughingOK?

| AndreiGabi a răspuns:

Doamne,chiar ai nevoie de cerere scrisa? laughing
Bucura-te de relatie si fii fara grija. Eventual poti pune o intrebare, facand pe nevinovata de genul "si noi suntem impreuna nu?" la care o sa primesti un "normal" urmat urmat de "asa ca sa oficiem treaba".
Numai bine!hee hee

| neutrino a răspuns:

Faptele vorbesc.

| RammsteinHH a răspuns:

Sunteti impreuna.