| Alisa04 a întrebat:

Heii...am intrat la Liceul Teoretic Constantin Noica din Sibiu ..la stiinte ale naturii intensiv engleza ..cand am mers cu dosarul de inscriere mi s-a spus ca pe data de 1 septembrie trebuie sa dau un test la limba engleza sad va rog sa imi ziceti cum va fi testul greu/usor..si ce sa repet sad Si cum procedeaza cu cei care iau note mai mici sad Ziceti ce stiti de acest test big grin Dau funda

1 răspuns:
| SimonaCristina a răspuns:

Buna, Alisa.
Pai si sora mea a dat testul acela, nu este greu, trebuie sa repeti tot ce ai invatat mai ales in 6-8 si sa nu te stresezi.Gandeste-te ca engleza e una dintre cele mai usoare materii.
Nu e greu.happy
Succes. puppy dog eyes