| anonim_4396 a întrebat:

sunt racit cobza imi curge nasu si mi s-au uscat buzele de numai pot ce sa fac sad dau din min in min cu apa pe buze da degeaba

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Dacă te dai cu apă pe buze nu rezolvi absolut nimic. Din contră, le usuci şi mai tare. Trebuie să bei multe lichide, în special ceaiuri fierbinţi, iar pentru răceală cumpără-ţi FERVEX la pliculeţe.

Însănătoşire grabnică!

| mgtow a răspuns:

Bea un ceai cald-fierbinte si ai sa vezi ce bine iti cade. Dupa fiecare masa a zilei stoarce putina lamaie si pune 2 lingurite de zahar, niciodata sa nu pui miere ca nu e bine la stomac.

| Alice a răspuns:

Date cu strugurel:*.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Strugurelul e cea mai buna solutie, dar mie mi-a trecut si cu crema nivea.thinking