| crisiss a întrebat:

sunt student la UPB si ca majoritatea studentilor de la facultatile acestei unversitati am unele restante, ideea e ca as vrea sa-mi schimb profesorul de examen la materia respectiva si nu stiu exact cum ar trebui sa procedez.I-mi puteti detalia procesul?
Si mai e ceva legat de o cerere prin care ai putea sa fi scutit de am mai plati restanta, stiti cumva daca e adevarat si daca e in ce conditii se aproba.
Multumes anticipat
P.S. scuzati categoraia happy

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da unde te crezi cu manareli din astea?
nu iti schimba nimeni profesorul la examen, el e titular la cursul lui nu se baga nimeni peste el, si nu iti schimba nimeni profesorul ca asa vrei tu.

Restantele sunt gratuite cand le dai prima data, pentru urmatoarele incercari trebuie platite

| crisiss explică (pentru suntserios):

Tipule daca ai frustrari du-te si canta la alta masa, esti totala pe langa subiect si nu ma ajuti cu nimic.
Daca nu ai alta ocupatie decat sa dai raspunsuri aiurea pentru a deveni nu stiu ce campion fa un favor tuturor ce cauta un raspuns si sterge-ti contul de pe acest site "campionule" "valorosule"'modestule"

| suntserios a răspuns (pentru crisiss):

Pai frustrarea e de partea ta, ca nu esti in stare sa iei un examen si apelezi la orice posibilitate sa il treci. Acum ai sa imi zici ca are ceva profesorul cu tine si ca de fapt tu stii la perfectie materia aia.