| gabytzu22 a întrebat:

sunt un amator de biciclete, imi place sa ma plimb cu bicicleta, dar in ultima perioada au aparut niste probleme si sunt nevoit sa schimb cateva piese dar problema este ca bugetul esti limitat cam 150 de lei si trebuie sa cumpar urmatoarele piese:
-roata fara dubla
-etrier si disc(tot pentru roata de fata)
-pinioane(de preferat shimano)
-manete schimbatoare
-o sa

Am cautat pe multe site-uri si suma pieselor sare chiar si de 200 de lei..Acum rugamintea mea este."stiti vreun site un pot gasi aceste piese dar suma sa nu sara de 150 de lei"?

Multumesc anticipat si FUnda

4 răspunsuri:
| Ivanovicius a răspuns:

Ai putea sa gasesti la un atelier cu produse second-hand, dar nu iti recomand. Mai bine cumperi acum ce poti, iti mai strangi bani si iei piese originale, care sunt de calitate si vor tine. Noroc!

| zidarcristi a răspuns:

Daca vrei de firma logic ca o sa te duca mai mult dar nu cauta pe internet cauta de unde esti de la magazine sau targuri piete ca online sunt scunpe>
Bafta!
intrebare de unde esti?
Funda?

| gabytzu22 explică (pentru zidarcristi):

Campina Prahova

| zidarcristi a răspuns (pentru gabytzu22):

Vezi si tu la targuri magazine dar nu lua online ca sunt scunpe
Funda?