| bubu562 a întrebat:

Salut TPU! Sunt un baiat de 14 ani, am 1.79m,însă 85kg faţă de 78 câte ar fi trebuit să am!tongue Vă rog frumos să mă ajutaţi cu nişte sfaturi (despre cum să mănânc, despre exerciţiile fizice pe care le pot face acasă şi într-un timp destul de scurt - sunt foarte ocupat cu şcoala)... Mulţumesc anticipat pentru ajutorul acordat!

1 răspuns:
| Anita24Bonita a răspuns:

Dragul meu in primul rand sa nu mai mananci dupa ora 18:00 cand mananci ceva nu manca tot odata si nu cu pofta putin si des la fel si cu mancarea nu manca pana cand te saturi, mananca putin si des, vei vedea rezultatu eu am slabit asa, si nu s cine stie ce