| Xdreaper21 a întrebat:

Taicasu lu iubitamea pleaca in strainatate
Maicasa e somera iar eu oricat as munci nu pot sa le platesc chiria ca nu au gasit latundeva sa cumpere
Oricum bunica mea care a murit avea o casa fix langa facultatea de langa liceeu si undeva la juma de ora la facultatea unde vreau sa dau
Eu ma gandeam ca maicasa si ea sa se mute acolo iar eu daca voi fi admis as putea sa stau cu ea daca nu ma obisnuiesc sau salariul e cam mic unde mi sa oferit ocazie de munca in Anglia
Voi ce credeti e o idee buna?
Ce ziceti?
Mentionez ca face 17 ani pe data de 12 iunie anul asta(iubita mea face)

4 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Depide. Cine e proprietarul casei care a apartinut bunicii tale?

| Xdreaper21 explică (pentru minrest):

Al tatalui meu si vrea sa o treaca pe numele meu

| minrest a răspuns:

Daca vrei sa faci asta, poti, dar ar fi dragut sa ai si acordul tatalui tau.

| Xdreaper21 explică (pentru minrest):

Pai chiar cu el vream sa discut chestia asta stii
Decat sa fie in paragina pana poate o sa ma intorc in tara mai bine este pe mana cuiva in care pot avea incredere