| whatcanido a întrebat:

Tocmai am trecut pe clasa a xi a si vreau sa ma transfer din profilul Mate-info la stiintele naturii in aceeasi scoala, am luat 9.24 in examen (media) si am intrat la mate info unde ultima medie era 8.90 iar la bio chimie 9.20 dar am optat pentru mate info in locul bio-chimie iar acum nu sunt sigur daca pot sa ma transfer din primul semestru si daca va trebui sa dau alte examene.As vrea sa stiu si de ce acte am nevoie un tebuie sa ma duc cand, cum?
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! happy
Incearca saptamana aceasta, maine sau daca nu marti.Eu m-am transferat de la un profil la altul acum 4 ani si am facut cererea din iulie si mi-au zis de la secretariat ca transferurile se aproba sau nu in consiliu la inceputul lui septembrie si tin minte ca am aflat ca mi s-a aprobat cu vreo saptamana si ceva inainte de a incepe noul an scolar, deci mai incearca acum cat mai poti, s-ar putea sa mai ai o sansa inca.Bafta!

1 răspuns:
| Bya2410 a răspuns:

Este cam tarziu sa te transferi. eu zic sa iei legatura cu fosta ta diriginte/diriginta si te va sfatuii el/ea mai bine ..si depinde si daca transferul va fi acceptat la acel liceu. dar sigur din al doi-lea semestru te poti transfera. bafta :3