| FlAiser a întrebat:

Deci am intrat la profilul economic cu media 8.1 pot sa ma transfer la profilul mate-info daca acolo ultima medie a fost 8.60?

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Pai daca nu sunt locuri nu poti intra.

8 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Daca mai sunt locuri si nu mai e nimeni cu medie superioara tie interesat, poti intra.

| ErrorFound a răspuns:

Totusi, puteai posta si tu la Educatie si Cultura generala, ce zici?

| FlAiser explică (pentru ErrorFound):

Crede-ma ca is asa de nervos si suparat incat am ales acolo

| ErrorFound a răspuns (pentru FlAiser):

La cum dai din coada nu te cred. laughing

| FlAiser explică (pentru ErrorFound):

Mnda... si daca nu se elibereaza nici un loc si ma transfer acolo din semestrul al 2 pot sa intru la mate-infop?

| ErrorFound a răspuns (pentru FlAiser):

Pai daca nu sunt locuri nu poti intra.

| Ceriik a răspuns:

Da,dupa primul semestru

| AnonimulRo a răspuns:

Ha! Cum da din coada Garfield. big grin

| BlackBoy99 a răspuns:

Daca sunt un numar de elevi maxim nu te vor primi, numai daca mai au loc te poti transfera si cu media aia.