| DarkShina5566 a întrebat:

V-ati facut cont pe Twitter? Cum este? Mi-l recomandati? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Lαrisα a răspuns:

Da, eu mi-am facut si imi place. La inceput nu prea mi s-a parut asa misto, dar deja dupa un timp chiar intru destul de des pe twitter si stau cam o ora, doua cand nu am ce face. big grin

| Jokyo a răspuns:

Twitter este folosit in mare parte de Anglia eu nu optez sper el big grin

Răspuns utilizator avertizat
| RamonaRay a răspuns:

Daca te-ai plictisit de fb atunci da.Pe twitter poti sa vezi ce posteaza vedetele si chestii din astea.

| fulgerul090608 a răspuns:

Da ți-l recomand