| CatalinPTM a întrebat:

trebuie sa fac ceva pentru clasa mea ( sunt seful clasei ) dupa vacanta va fi o sedinta cu sefii de clasa iar directorul ne va intreba ce-am facut pentru clasa...eu m-am gandit sa facem niste felicitari de 8 martie si le vindem acasa in familie si asa strangem bani pentru fondul clasei.dar nu ajunge, mai trebuie ceva ce sa mai facem. niste idei ceva

Funda!

1 răspuns:
| Peaches a răspuns:

Ati putea impodobi clasa pentru Valentine's day (14 februarie) sau pentru Dragobete (24 februarie), puteti intreprinde o actiune de facut felicitari sau martisoare pe care sa le daruiti de 1 Martie persoanelor varstnice dintr-un camin. Dar asta este pentru viitorul apropiat. Daca am inteles bine intrebarea este "ce ai facut pentru clasa" iar asta numai tu stii.
Sper ca asta ajuta. Have fun!
Fundita?winking

~Roxetta