| xxristinaa a întrebat:

{URGENT} buna. noi in clasa facem o campanie pentru seful clasei si trebuie sa scriem ce o sa facem in calitate de sef. gen... strangem bani pentru o petrecere de Halloween. chestii din astea... alte ideei mai aveti? happy mersi :* chiar daca sunt noua pe site. m-am prins cat de cat cum e faza haha. dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| foxie a răspuns:

Incearca sa faci ceva concurs in fiecare luna(disciplina,prezenta, etc), incearca sa schimbi ceva in clasa...

4 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Miemi-ar surade ideea SA NU MAI DAU NICI UN BAN. Cine imi promite ca nu mai dau un leu pana la sfarsit, ala are votul meu.

Si ca sa glumim un pic : sef al clasei fara foloase? de ce naiba ar vrea cineva sa-si piarda timpul liber daca nu castiga nimic din asta. Ca sef al clasei trebuie sa participi la o gramada de sedinte, care ghici ce (sunt in timpul liber). Daca nu tragi bani din banii de creta/burete/petreceri, etc nu are rost laughing

| ZvT a răspuns:

V-a innebunit halloween-ul pe toti.

| dana85 a răspuns:

Tabara la munte in vacanta de iarna, un post de radio al vostru, echipa de fotbal, majorete...

| alina58 a răspuns:

Seful clasei are multe responsabilitati. Cum ar fi: gestionarea banilor (daca nu exista un casier), ajutarea si intelegerea colegilor. La noi, seful clasei se ocupa de motivari. Propunerea de noi schimbari in scoala. Si multe altele, nu imi mai vin in minte acum. Sper ca te-am ajutat.