| calinom a întrebat:

Uitati care este problema mea:mereu cand intru intr-un joc gen Call of Duty 2, Call of Duty 4, Call of Duty5, Call of Duty 6, Pes 2011 si alte jocuri mi se blocheaza calculatorul.CE E CIUDAT ESTE CA INAINTE(ACUM 1 LUNA-2 LUNI) TOATE ACESTE JOCURI IMI MERGEAU ABSOLUT PERFECT, FARA NICI UN FEL DE INTRERUPERI.Chiar nu stiu de ce acum mi se intampla asta.Sora mea mai mica(5 ani) se mai juca jocuri online(de imbracat papusi,de gatit etc), isi mai punea cd-uri pe calculatorul meu.Ma intrebam daca este posibil sa fi facut ea ceva.Voi ce credeti? De la ce mi se intampla asta? REPET, TOATE ACELE JOCURI IMI MERGEAU PERFECT INAINTE.Dar doar cand intru in jocuri mi se intrerup si imi spune ceva de genul Save Your Work si ca nu stiu ce nu functioneaza corect.Si apoi imi spune sa dau reboot la PC.In rest,pe internet, pe facebook.pe mess,pe jocuri online, totul merge absolut perfect. Funda SI VOT LA CINE MA POATE AJUTA!

2 răspunsuri:
| MLorand78 a răspuns:

Reinstaleaza-ti Windowsul! E cel mai sigur, nu are rost sa pierzi ore in sir sa incerci sa ii gasesti problema ca nu vei reusi mai bine pierzi 1-2 ore sa reinstalezi windowsul si se va rezolva

| calinom explică (pentru MLorand78):

Mai vreau raspunsuri! Ceilalti..nu va sfiiti sa raspundeti. Vreau neaparat un raspuns mai detaliat....si....FITI ATENTI.PUN LA BATAIE 50 DE FUNDE.VOI PUNE CATE O INTREBARE PROSTEASCA..GEN:CUM MA CHEAMA? SI ORICE RASPUNS ATI DA VETI PRIMI FUNDA.VA ROF DIN INIMA.ESTE URGENT!