| Maria28082019 a întrebat:

Buna ziua, îmi întârzie ciclul de 2 zile, ieri am avut o durere îngrozitoare de burta și azi dimineață am găsit câteva pete roz pe chiloți, oare sa fiu însărcinată?

7 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Ciclu nu era cu dureri, sange?

| AnemonaP a răspuns:

Daca iti intarzie 2 zile nu inseamna ca esti insarcinata.
Menstruatia intarzie din N motive. Menstruatie intarziata se pune dupa 5 zile, nu dupa 2. Insa, iarasi, nu inseamna ca esti insarcinata. Poate sa fie de la stres, oboseala, dereglari hormonale, pana la alimentatie.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai facut sex ca nu ai zis

| Violleta2022 a răspuns:

Da, orice este posibil, daca ai avut sex neprotejat acum 2-3 saptamani.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu ai specificat absolut nimic legat de ultimul tau contact sexual... deci in concluzie nu avem cum sa iti spunem (:

Dar probabil ca nu esti.

| Maria28082019 explică (pentru DoarBogdan):

Ultimul Contacte sexual a fost pe 22 decembrie

| DoarBogdan a răspuns (pentru Maria28082019):

Da... probabil este nevoie de putine mai multe informatii decat atat happy

Dar sa nu o mai lungim. Daca ati facut protejat, nu ar trebui sa iti faci griji.