| diaconuu123 a întrebat:

Salut, TPU!
Va rog frumos ajutati-ma cu ceva! Am cumparat jocul GtaIV l-am instalat frumos, iar cand intru in launcher imi da aceasta eroare:,, Please insert the original disc instead of a backup (1000),,

Va rog din tot sufletul meu ajutati-ma, Dau cu mare drag FUNDA!

1 răspuns:
| georgege a răspuns:

Poate fi o problema grava poate CD e chinezesc, replica, contrafacut... straight face Sau poate e de la Hard-Disck dar, nu cred. I-ati un crack de pe net.

Funda?