| Meeee2 a întrebat:

va rog mult ajutati-ma sunt foarte stresat si imi vine sa ma omor, altfel ma sterg altii de pe fata pamantului.
Intro seara am iesit la un bar sa beau un suc, sunt baiat foarte fricos de fel am venit de la bar cu trei baieti, se auzea politia, urmarea o masina. Eu am vazut ca masina a intrat in zona in care locuiam eu dar si ceilalti prieteni, masina facuse dreapta iar politia a mers inainte un pic si ne-a oprit si ne-a intrebat daca a fost o masina pe aici si ei au zis ca nu. Vreau sa zic de la inceput ca mergeam cu ei dar nu am zis niciun cuvant politiei, dupa ne-a intrebat ca unde s-a dus si unul dintre acei baieti a zis ca facut dreapta si s-a dus dupa acea masina de unde aveam sa aflu ca erau urmarite unele persoane care sunt foarte periculoase. Eu nu am nicio vina in treaba asta si pe acele persoane le-au arestat. Scum daca s-ar auzi cine a parat sigur ma vor baga si pe mine si eu n-am nici o vina, am 18 ani dar nu sunt in stare sa ma apar. Sunt mic si fricos in toate, va rog spuneti-mi ce sa fac, parintii nu stiu. Pe mine nu are cine sa ma apere, sunt singur si eu am început sa ma inchid in casa si nu s-a aflat, e posibil orice iar eu sunt intr-o stare total anxioasa, sunt in pat, tremur si ma gandesc sa ma omor ca alta cale nu am de scapare. Mi-e frica de o viata, nu ma pot apara

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Stai liniștit frate ca nu o sa te caute nimeni. Nu mai fi fricos.

| Donsavas a răspuns:

Nu te cauta nimeni, stai linistit

| Maiubestemama a răspuns:

Salut Meeee2. Sunt unul din baietii pe care i ai bagat la parnaie. Cand voi iesi de la parnaie te voi cauta si te voi bate!
Semnat A. K. A. Uraganul

| NonZarek a răspuns (pentru Maiubestemama):

rolling on the floor)))), nu cred ca e cazul de glume din astea, băiatul ori glumește ori chiar e speriat

| Meeee2 explică (pentru NonZarek):

Nu glumesc si nici nu stiu ce sa fac

| Sofer a răspuns (pentru Maiubestemama):

Man lasă băiatul în pace ca nu el te-a dat în gât la gabori.