| Danielle18 a întrebat:

Vara aceasta ma voi muta, asa ca am nevoie de niste idei pentru design-ul camerei mele. Sunt fata si am 13 ani (am un caracter matur si sant foarte artistica *daca ajuta) Tot ce doresc este un link cu vreo imagine sau cateva sfaturi si idei! Pentru cel mai creativ raspuns dau funda! Mersi happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| doreal a răspuns:

Https://www.google.ro/......ps?/search alb, gri si negru imi fac eu daca vrei ceva mai matur daca nu treci la roz, mov, rosu