| GulDan a întrebat:

Cine cunoaste un design sau e cineva peaica? am si eu nevoie de cateva sfaturi! Mersi!

2 răspunsuri:
| MskDesign a răspuns:

Daca spui ce probleme ai, cu siguranta se va gasi cineva care sa-ti raspunda.
Daca cineva pune intrebari, genul la a ta, sunt intrebari care vor ramane fara raspuns si te asigur ca pe TPU.ro sunt destule astfel te intrebari.
In concluzie asteptam sa ne spui ce anume vrei sa stii.

| GulDan explică (pentru MskDesign):

Am mai spus si nu m-a ajutat cine stie eu vreau sa vorbesc direct cu unulhappy esti dispus?