| Striker14 a întrebat:

voi asteptati sa vina scoala? Eu da. in vacanta m-am plictisit rau. Ce o sa faceti in prima zi de scoala?

4 răspunsuri:
| măcheamăăăî a răspuns:

Eu astept scoala happy In prima zi o sa vorbesc cu colegii, ce as putea sa fac?

| ElenaSA a răspuns:

Prima zi este de acomodare, de facut cunostinta cu colegii daca esti la inceput de drum-liceu, de vazut ce s-a mai schimbat, ce profesori ai, ce materii.Nu va fi greu.

| Dippa a răspuns:

Sincer nulaughing Intru la liceu, voi avea colegi noi, profesori...

| xesusn a răspuns:

O sa vorbesc cu colegii si o sa astept sa treaca si anul asta asa cum au trecut si ceilalti.