| Unique a întrebat:

Asteptati cu nerabdare sa vina vacanta? De ce atata graba?
Sunteti mai fericiti fara scoala?

9 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sincer dahee hee
Pentru ca m-am saturat de trezit la 6 dimineata respectiv 5 cand aveam lectii de repetat, de toanele profilor, de fitele colegilorchatterbox
Vreau vacanta sa pot face ce imi placehee hee

| medex3 a răspuns:

Sincerstraight face Nu vreau sa vina asa repede vacanta.La anul o sa fiu a 8 a si voi pleca.straight faceClasa in care suunt eu acum e perfecta si nu o va incolui nimeni.De asteptat vacanta o astept. Dar as vrea sa opresc timpul in loc si sa raman pentru totdeauna o scolarita de a 7 a, dar nu pot straight facecrying

| Turquoise a răspuns:

Acum ca mai am doar cateva zile de generala parca imi pare rausigh dar vreau vacanta pentru ca m-am saturat sa ma trezesc in fiecare dimineata la 6.30.Am multe planuri pentru vacanta astalove struck dar dupa vacanta incepe ceva nouday dreaming

| MusicisMusic a răspuns:

Scoala... ce amintiri am cu ea.Banci rasturnate, profesori urland si nu in ultimul rand trezirea la ora 7 dimineata.De fiecare dat cand imi aud alarma sunand imi vine sa plangcrying de ce nu putem merge si noi la scoala pe la 9-10 si voiosi? De ce trebuie sa purtam uniforme? de ce? respundbig grinA! astept vacanta mai mult ca orice deoarece pot sa stau mai mult cu familia!

| Biutzuca a răspuns:

Da! mai fain fara scoala. daca ai fi ca noi... vai de tine! nu exista ora fara zarva(mai rea ca galagia rolling on the floor )si doar intra 5-a.big grin

| Unique explică:

Daca ma crezi eu cand chiuleam cu colegele si colegii o data a fugit un om cu coasa dupa noi ac i-am furat mere
de atunci n-am mai chiulit vreo 2 zilelaughing
numa
ca in rest
vai ce nebunii mai faceam pe la scoala
calcam profesorii pe picioare, bine ne intelegeam bine cu ei, majoritatea, odata si odata mi-a venit is mie randul, am batut-o pe una m-a exmatriculatlaughinglaughing
saraca fata
laughing
Doamne scoala asta mi-e dor de scoala de la generala pe -a 8 asa

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu consider ca sunt mai fericita fara scoala, vreau sa vina vacanta, dar nu sa scap de scoala...In vacanta vreau sa ma angajez, de aia vreau vacanta, altfel nu...de as putea sa si lucrez in timpul scolii ar fi mai bine, dar nu se poatesad
doar part time si nu se prea gaseste...

| εїз Ir εїз a răspuns:

Este bine, ce-i drept la scoala insa e bine si in vacanta cand nu mai ai griji, te scoli linistit, nu mai ai teme.Sunt sigura ca si tu, macar o data ai dorit sa vina ori weekend-ul sau vacanta pentru a mai da jos niste griji in plus.Si scoala e importanta...desigur dar noua, oamenilor ne sunt necesare si vacantele pentru a ne mai relaxa putin...