| LostInDreams a întrebat:

Hey, buna! Ce mai faceti? Mai avem 1 saptamana de scoala si gata! Asteptati vacanta sau parca ar mai merge nitica scoala? Ce planuri de vacanta aveti?

Răspuns Câştigător
| คиค a răspuns:

OFfffffffff!
Parca nu mai vine odata vacanta...
Sincert iti zic nu mai suport, m-am saturat de scoala. In vacanta voi merge in excursie la Busteni, apoi voi merge cu parintii la mare.
Voi merge pe la tara, voi dormi cat cuprinde [ ca mi-aajuns cat m-a sculat in fiecarezi pe la 7 cand aveam mult de invatat...], voi iesi cu prietenele in oras, planuiesc sa mai si citesc cateva carti...
Si voi nevoita sa mai si lucrez cate ceva pentru la scoala, deoarece la anul' sunt intra 8a si voi avea examenul...

Tu ce planuri ai?

Aaaa...si P. S.: Dupa 2 luni de vacanta mi-se va face dor de atmosfera de la scoala[ de teste in nici un caz laughing ]

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Vreau vacanta urgenthee hee, vreau sa ma distrez la maxim.

| Hmmmm a răspuns:

Eu, sincer, astept vacanta.
am f multe d facut si scoala imi ocupa f multe ore din pretiosul meu timplaughing
astept vacanta, astept sa ma odihnesc putin si mai presus decat toate:astept sa scap d crizele profesorilorlaughing
oricum dupa prima saptamana d vacanta mi se face dor d atmosfera d la scoala, incep sa imi lipseasca chiar si crizele profesorilorlaughingin ciuda faptului ca o sa ma intalnesc cu colegii si in vacanta, deoarece avem planuite cateva excursii impreuna, nu e acelasi lucru. mi se face mereu dor d acele 8 ore pe zi petrecute cu ei. oricum asta este ultima vacanta d vara p care o voi petrece zicand ca am colegi d clasa d care imi e dor. d anul viitor voi zice ca am fosti colegi d lasa d care imi e dor, si atunci va fi mut mai rau.
oricum sunt convinsa ca aceasta vacata va trece f repede deoarece am f multe planuri si f multe lucruri p care trebuie sa le fac. poate ca nici macar nu voi avea timp d toate.

| LostInDreams explică:

๏̯͡๏ Puppy L♥Ve ๏̯͡๏, si eu sunt tot a 7 a si, la fel ca tine trebuie sa ma mai ocup si de invatat putin, ca sa nu ma trezesc cu 4 la teza aia din a 8 a:@. eu o sa fac ceva sport pentru ca am cam facut sunculitzebatting eyelashes, o sa merg la mare cu parintii mei(in august), pe la munte, pe afara cu prieteniibig grin, insa sunt nevoita sa merg si la un seminar de franceza in iune-iulie ca zice profa ca ma descurc binisor.:@ pff asta e. oricum sper sa fie o vara faina! asa va doresc si vouawinking