| andreirobert15 a întrebat:

vorbesc cu o fata de la mine din clasa la telefon de cam 1 luna si cand i-am zis ca imi place de ea, a zis ca ea e indragostita de altcineva si stiu si de cine dar nu conteaza asta!
acum tot mai vorbim pe telefon pe facebook si ne si trimitem inimioare, pupici etc... ceea ce inainte nu ne trimiteam!
oare ce vrea sa zica?
ea a inceput sa imi trimita mie inimioare si pupici!
funda!

3 răspunsuri:
| xbugs a răspuns:

Intreab-o daca te place / ati putea forma un cuplu... ceva de genu... vezi tu
daca zice nu inseamna ca e doar prietenie... ( si eu dau inimioare si pupici la dif persoane chiar de sexu meu... asta nu inseamna ca ii iubesc )

| Adiţu_Adi_1995 a răspuns:

Vrea sa va ***

| WildLife1001 a răspuns:

Sunteti blocati in zona de prietenie, din pacate nimic mai mult.Un lucru clar e ca tu o placi mult. Poti sa o faci sa simta ceva pentru tine prin alte mijloace.Internetul e plin de sfaturi!