| Cocheta a întrebat:

vreau sa fac citeva schimbari in looku meu cu ajutorul schimbarii culorii parului. Am ochii albastri, pielea alba, buzele pline cam mari, acum parul meu e saten de la natura si ma gindesc sal vopsesc blond. Ce sfat imi dat sa-l vopsesc ori nu si cum sa folosesc mai intii decolorant si apoi vopseaua? Am intrebat la magazin si am gasit decolorant cu vopsea Pallete. Mrs mult pooop

1 răspuns:
| DeeaLoVe012 a răspuns:

Vopseste iti va sta bine sau daca vrei sa faci proba uite un site pe care poti sati modifici parul in poze: http://www.taaz.com/