| sorinel98 a întrebat:

Vreau sa ies cu o fata la prima intalnire. Cum trebuie sa procedez cu ea? Despre ce ar trebui sa vorbim? Astept si alte sfaturi! !

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Celebra metoda FORD
F - familie -> daca mai are frati/surori, cum se intelege cu familia
O - ocupatie -> ce face in general la scoala sau la munca, daca o pasioneaza ce face, cu ce se ocupa mai exact
R - recreatie -> ce face in timpul liber, care sunt pasiunile ei
D - vise/dreams -> unde vrea sa ajunga, daca are un vis care se poate indeplini destul de usor, daca a indeplinit vreun vis recent

Bun, dupa ce afli cateva lucruri pe care le aveti in comun, te folosesti de inteligenta si dezvolti. Trebuie sa stii cum sa te folosesti de ce ai si sa nu para ca este la un interviu laughing

| EneCristian a răspuns:

In general alege ceva distractiv ca un mic plan gandeste-te la ce veti face si ce v-ar placea de asemenea subiecte de discutie comune incearca sa fi tu insuti nu te stresa prea mult poti fi amuzant daca ii place cere ajutor de la un prieten mai apropiat al ei pentru niste sfaturi daca nu o cunosti asa bine.