| anonim_4396 a întrebat:

Sfaturi pentru prima întâlnire. Astept cât mai multe. Multumesc!

7 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Plata fifty-fiftyhee hee

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Fi tu cine ești tu cu Adevărată
Nu te schimba pentru nimeni și nimic in lume cine te iubește cu Adevărată te accepta așa cum ești tu cu Adevărat pentru cine ești cu Adevărată numai bine succes frate

No sawurma no life -_-

| rapandula a răspuns:

O duci la restaurant. Cand trebuie sa se faca plata, ii spui daca faceti sex. Daca refuza, ii spui sa-si plateasca partea. Va accepta partida.

| ilovemonkey a răspuns (pentru rapandula):

Vezi tu... nu prea ma ajuta sfatul tău, pentru ca sunt fată? dar măcar stiu la ce sa ma astept din partea unui baiat

| LilWatamaloon a răspuns:

Alege un loc potrivit ca preț, îmbracă-te lejer și spune-i lui/ei să facă asemenea, ar fi ok să stați amândoi relaxați, cel mai ok ar fi ca plata să fie 50-50, este prima întâlnire, dar asta nu înseamnă să profiți de anumite privilegii pentru a obține mâncare gratis, alege subiecte populare care ar putea interesa, fii tu însuți și poartă-te natural. Niște locuri interesante ar fi cafenele, restaurantele, chiar și un fast food pe care el/ea în preferă, cafenele din mall, spre exemplu la Cărturești în mall-uri aveau un loc recreativ unde puteai comanda și bea ceai în interior. Fiind o vreme instabilă îți recomand să fie în interior întâlnirea.

| elenaa1984 a răspuns:

Fii doar sincer. Răspunde sincer și povestește sincer orice.