| sorinel98 a întrebat:

Vreau sa ies cu o fata la prima intalnire. Cum trebuie sa procedez cu ea? despre ce ar trebui sa vorbim? Eu o cunosc destul de bine pe sora ei, si stiu destul de multe lucuri desrpre ea, si ea stie multe lucruri despre mine (de la sora ei )astept si alte sfaturi! !

Răspuns Câştigător
| Cristine9595 a răspuns:

Pai iesiti la o plimbare in parc, sau la o cafea, si daca stii multe despre ea, cu atat mai bine, las o si pe ea sa afle cat mai multe despre tine, tine o de mana..lucruri simple. Multa bafta.

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

O intrebi despre ea si spui si tu chestii despre tine, naiba nu poti sa porti o conversatie?

| Freya1 a răspuns:

Nu trebuie sa inveti mota mo raspunsurile altora ca sa poti sa discuti cu ea.
Incearca si tu pur si simplu sa o intrebi de ce esti curios, si poate chiar si aceleas lucruri pe care le sti deja sa pari interesat de ea.