| DonyHD a întrebat:

vreau sa imi ziceti va rog ce extraoptiune sa activez la Cosmote sa aiba min si sms in Cosmote, min si sms nationale, si net cu maxim 6 euro. multumesc, funda.

Răspuns Câştigător
| kscorpio a răspuns:

Pai cu 6 euro iti activezi optiunea 3000 de min si 3000 de mesaje in retea, 3000 de min in romtelecom si 75 de min si 75 de mesaje in alte retele. Trimiti mesaj fara text la 975. La mine asa e ca am activata extraoptiunea dar nu stiu la ce numar sa suni ca sa o activezi pentru prima oara. Suni la ei la 1234 si vezi

2 răspunsuri:
| Cristian3 a răspuns:

Mai bine treci la frog, ai o optiune cu 6 euro care include 3000 de msj sh minute in cosmote, 75 de min sh sms nationale, iar in frog sms sh min nelimatete sh ai sh net nelimitat! eu zic ca este o oferta buna acum faci ce vrei!winking

| alin3755 a răspuns:

Cartela frog, ai 3000 min in cosmote 3000 sms in cosmote si 300 min nationala si 300 sms nationale + 250MGB trafic pe internet.