| cristiano100 a întrebat:

vreau sa ma angajez da maine fac buletinu si stiu ca dureaza vreo 2 saptamani pana cand mi-l elibereaza pot sa scot vreun act ca si buletinul nu stiu cum sa va explic ...sa ma angajez big grin?

1 răspuns:
| Cristian_Bodil_1988 a răspuns:

In Romania poti sa lucrezi doar d ela varsta de 16 ani, si atunci prin contract de colaborare cu program de 4 ore tongue nici un act nu e ca buletinul, oricum el are date ca cnp pe care l-ai primit la nastere in certificat, asa ca asteapta inca 2 ani.