| efimash a întrebat:

vreau sa ma apuc sa imi cresc masa musculara dar am la dispozite doar bara si paralele deoarece la sala nu se permite copiilor sub 18 ani la noi e asa. Si asa dori sa imi spuneti cit sa fac de cite ori pe saptamana cit de mult si plus la aceasta fotari genofelxiuni abdomene catie sa fac si cum stiti un program doar pe baza la paralele bara flotari genoflexiuni si abdomene. Ms anticipat
Am nevoie de ajutor

1 răspuns:
| alexaaa a răspuns:

Masa musculara creste pe masura ce cresti si tu, asa ca nu te ingrijora. dar daca vrei sa faci sport pentru a imbunatati rezultatul, trebuie sa faci cate jumatate de ora in fiecare zi(sau o ora). putin din fiecare:10 minute cu bara, 20 de min cu paralelele. 150 abdomene sau 100(depinde de cate vrei tu, sau cate poti), flotari poti face 100 si in cateva saptamani o sa vezi si tu rezultatele.succes!happy