| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce contin joint-urile. Si creeaza dependenta? (fizica/pshica). Vreau raspuns de la cei care au incercat. Multumesc!

1 răspuns:
| standianaflorentina a răspuns:

Cei care au incercat poate la momentul asta ori nu mai au pc ori cine stie ce dar eu iti spun ca am avut "prieteni" care au fumat joint si dupa furau ca sa bage la vene... totul depinde de tine dar cel mai bine este sa nu incerci asa ceva. mai bine imbatate ca stii ca dupa 2 zile nu vei simti nevoia. Succesc!