| Drew_Catalin_1995 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu cum pot sa fac ca atunci cand accept prietenia la cineva sa nu imi apara pe Facebook?
Dau funda cine stie... va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa poti, nu are cum sa nu te lase sa schimbi ceva in contul tau.Incearca in alta zi, tinand cont ca azi e duminica, poate e prea solicitat netul.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se poate asta, ca este setare facuta de FaceBook pentru toata lumea si nu o va schimba pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa faci lista de prieteni sa o vezi numai tu.Dai click pe prieteni sub poza de coperta, si la lista de prieteni ai in dreapta
optiunea ''gaseste prieteni''si langa, un pix, dai click pe pixul ala si apare ''administreaza'',''seteaza confidentialitatea'', si setezi doar eu, apare un lacatel si dai click pe gata.Altfel nu cred ca ai cum sa faci sa nu mai vada toti cu cine te-ai imprietenit.

| Drew_Catalin_1995 explică (pentru anonim_4396):

Am apasat unde ai zis si imi da,, problema de conexiune,, si am net full. De ce nu pot schimba confidentialitatea?

| Drew_Catalin_1995 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drew_Catalin_1995):

Trebuie sa poti, nu are cum sa nu te lase sa schimbi ceva in contul tau.Incearca in alta zi, tinand cont ca azi e duminica, poate e prea solicitat netul.