| Voicu_Ionela_1999 a întrebat:

Servus! Pe Facebook, de ce anumite persoane ma urmaresc doar daca mi-au cerut prietenia? Imediat dupa ce le-o accept nu ma mai urmaresc. Pot face ceva ca atunci cand le accept prietenia sa apara in continuare ca ma urmaresc? Dau funda celui care ma lamureste

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ba te urmaresc si dupa ce le-ai acceptat cererea de prietenie, dar inainte sa le-o accepti ei pot vedea in news feed-ul lor ce postezi tu.

2 răspunsuri:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Pe pagina unde ai butonul Like trebuie sa ai bifata optiunea Get notifications! Iar sunt unele care au Follow!

| Bluescorpion a răspuns:

Asta e întrebarea noii generații? Fiți serioși ma