| HeroFlavor a întrebat:

Salut TPU
Vreau si eu sa imi gasesc o prietena. Prefer sa fie inteligenta si sa poarte haine largi (mie nu imi place la o fata sa aiba sani si fese mari). Unde pot gasi astfel de fete (mentionez ca am cautat pe site-uri de dating si nu am gasit, iar la liceu nu vreau sa gasesc)?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa este, pe alea cu haine lungi si largi, le gasesti la biserica.

| Violleta2022 a răspuns:

Hai sa-ti spun totusi ceva: ceea ce cauti tu nu vei gasi la o fata inteligenta, fiindca o fata care are ceva in cap este constienta de corpul ei, indiferent ca-i slaba si nu are sani sau fund, dar
nu imbraca ceva larg si lalai ca sa se urateasca, dimpotriva!

| Violleta2022 a răspuns:

Am totusi o curiozitate: ce stil de haine porti tu si cat sunt de largi si lalai?

| HeroFlavor explică (pentru Violleta2022):

Destul de largi

| Violleta2022 a răspuns (pentru HeroFlavor):

Care este motivul pentru care preferi haine largi?
De ce nu croite dupa trupul tau, cu masura adecvata?

| HeroFlavor explică (pentru Violleta2022):

Pentru ca mie nu imi place sa se vada formele si sunt mult mai confortabile.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai in cercurile prietenilor tai poți încerca, adica sa o cunosti prin prieteni comuni. Treaba cu site-urile nu pare serioasă.