| Adinutzzza_2168 a întrebat:

As vrea sa pun cat mai multe kg pe mine intr-o luna. Aveti ceva sfaturi? As vrea sa stiu cam cate mese pe zi ar terbuii sa am ca sa ma ingras si cam ce ar trebui sa mananc. Dar nu vreau vitamine, pastile sau mai stiu eu ce tratamente. Vreau ceva natural. Va rog am nevoie urgenta sa ma ingras cat mai repede![ scuza'ti categoria]

7 răspunsuri:
| deviant18 a răspuns:

Mananca de la mec, kfc, fornetti si tot asa. cu cat mai mult junk food, cu atat mai multe kilogramebig grin

| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Habar nu am de ce vrei sa te ingrasi laughing dar totusi daca vrei sa pui ceva kg pe tine ar trebuie sa mananci multe dulciuri si masa de seara sa fie dupa ora 7 pentru ca in timpul somnului mancarea se digera mai greu si devine grasime...

| smileforme a răspuns:

Nu te inteleg deloc. laughing alte fete devin anorexice in marea dorinta de a deveni cat mai slabe si tu vrei sa te ingrasi?laughing cine le me intelege si pe fete? happy D-zeu cu mila... laughing laughing

| NevastuicAaA a răspuns:

Mananca mancare cu multe calorii! Cum ar fi alunele sau nucile tongue Eu am aceeasi problema. Spunemi si mie daca reusesti sa incerc si eu.

| Fan7a a răspuns:

Mananca FASTFOOD si mananca cartofi cu orice fel de carne seara => MEREU ARE EFFECT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Iti spun cum am reusit eu sa ma ingras: 5 mese pe zi. Un mic dejun bogat (oua, de exemplu, si intotdeauna lapte), un sandvis, un fursec, ceva intre mese. Apoi pranzul, bineintele portii mari dintr-o mancare gatita, intre mese din nou un sandvis ceva si la cina o portie ceva mai mica decat la pranz dintr-o mancare preferata de tine. Fast food-ul nu este solutia, pentru ca te ingrasa urat, cu vergeturi si celulita. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de corpul tau.eu mananc orice, dulciuri, fast food.chiar si dupa ora 7 8. si pentru asta nu ma ingras.desi ma chinui de ceva timpbig grin