| MsdfdsSeArde a întrebat:

Salut, TPU vreau si eu sa va rog ceva, as vrea sa imi cumpar de pe net un cablu blue-ray nu prea stiu la ce foloseste(stiu ca se vaga in TV si in dvd-player...parcalaughing ) si un cablu ca tot ce faci pe PC sa vezi si la TV

va rog, mersi

1 răspuns:
| CybeRAthlete a răspuns:

De cablu blue-ray sincer nu am auzit si daca nu ai habar ce face, nu vad rostu achizitionarii, cat despre cablu TV-OUT ("si un cablu ca tot ce faci pe PC sa vezi si la TV") costa in jur de 15 Ron - eu mi l'am facut singur din bucati, dar degeaba ti'l cumperi tu daca placa video nu suporta tv-out.
bafta