| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu daca cineva foloseste placa de par Instyler.as vrea sa o cumpar dar nu stiu daca merita ...la tele asa o publicitate ii face si totusi nu ma pot hotari.

Răspuns Câştigător
| scumpika01 a răspuns:

Iti spun foarte sincere ca si eu am ramas uimita de reclama lor care arata foarte bine.dar cand am cumparato am ramas dezamagita total de ea.Acolo arata ca iti poti face si parul cret da nu poti iar daca ai par natural nu intinde asa bine ca una simpla eu am avut si simpla si intindea mai bine ca placa asta asta e buna pentru. fetele care nu o forteaza si isi fac cu ea doar cu bretonul sau asa cateva fire care sunt mai rebele dar nu merita.Eu am dat dublu PE ea ii mai ieftina una simpla din magazin si ii si mai buna acum tu faci cum crezi da eu te sfatuiesc sa nu o iei!big grin sper ca te-am ajutat:*

2 răspunsuri:
| simona3272 a răspuns:

Vroiam si eu sa o cumpar dar cand am auzit ce a zis scumpika01 despre placa asta nu mai vreau sa o cumpar fiindca am auzit de la multi ca nu e buna de nimic si dai banii degeaba

| Adela_1101 a răspuns:

Buna.eu am cumparat instyler.si e foarte buna ...eu sunt dansatoare si e foarte greu sa imi fac parul ...coada sau coc pentru ca eu am parul foarte greu si mie nu imi sta cu nimic.dar am luat placa si ma fac mereu cu ea acum si imi sta foarte bine eu ti-as recomanda sa o cumperi