| DarrenNvy a întrebat:

Vreu sa va spun si sa ma ajutati sa scap de aceasta stare pe care o am! De la un timp ma consider cea mai urata persoana de pe acesta Pamant... sunt foarte complezata de felul in care arat!
Sa ma descriu un pic: -port ocheleri
-am ochii mici
-am buze mici
-am sanii mici
-am un nas mare (imi urasc nasul)
-am o gramata de cosuri pe care nu le mai support!
- nu sunt grasa sunt chiar foarte slaba

off si sincer ma nu mai support! cand eram mica nu aveam nicio problema in felul in care aratam sad dar acum... de ce nu ma pot simti in largul meu ca toate celelalte fete. De ce trebuie sa atrat asa? MA URASC! Pur si simplu nu ma pot multumi cu mine.
AJUTATI-MA VA ROG

2 răspunsuri:
| Ioannaaaaaaaaaa a răspuns:

Sigur esti micuta.Esti in cresterea..greutatea si cosuri nu este o probllema.Eu cand aveam 14 ani, eram foartre slaba, avea cosuri.dar cu timpul te schimbi. Daca nu te poti accepta asa se rezolva orice... Ochii aia mici ai tai poatesa ii adore cineva grav de tot si sa se gandeasca la ei tot timpul.Accepta-te asa cum esti si iti promit eu ca daca te simti bine in pielea si si te iubesti asa cum esti si altii te vor iubi exact pentru cum arati si pentru cum te simti

| DarrenNvy explică (pentru Ioannaaaaaaaaaa):

Multumec mult pentru incurajare! Am 14 ani si da m-am gandit ca poate cu timpul o sa ma schimb la infatisare. Multumesc inca o data!