| onlymeme a întrebat:

trebuie sa facem, eu si cu inca o colega, o reclama la engleza, si am vrea niste idei, si trebuie sa ne filmam.
trebuie sa fie ceva haios, cu joc de cuvinte :-s
ce am putea face? o idee
fundawinking

2 răspunsuri:
| Khanikua a răspuns:

Sa luati interviul kuiva si sa vb in englezabatting eyelashes sau o zi la kumparaturi si unu vine si o intrebare p aia sau ii rekomanda kv...

| dany3la a răspuns:

Ati putea face un reportaj despre o vedeta care a dat concert in orasul vostru sau, eu stiu o prezentare de moda sau un spectacol de circ in fine sper ca v-am ajutat la ceva.