| anonim_4396 a întrebat:

Salut Tuturor: Am fost cu o fata timp de 5 luni de zile si ne iubeam f mult, dar in ultima vreme s-a cam schimbat, nu mai era ea nu stiu ce s-a intamplat cu ea! am luat hotarare asa ne despartim! Si acum dupa o luna plang dupa ea, nu mai pot de dorul ei, cand vb pe mess Imi zice ca ma iubeste enorm de mult, si plange Si cand ma suna! Da eu parca nu mai am puterea sa o iert! Ce sa fac? ia nu stie da eu plang dupa ea in fiecare seara, o am in gand in fiecare zi! am incercat si cu alte relatii da nu pot sa mai iubesc pe alcnv! pentru mine ea era totul! Ce as putea face so uit?

1 răspuns:
| maryingerasulpasnic13 a răspuns:

Pay dupa mine nu te mai gandi la ea vb cu alte fete pe mass dar nu asa deodata vrei sa fim impreuna spune-i lucruri dragutre gumesti cu ea va mai intalniti etc.asa cred eu ca vei uita de ea bye succes!