| Robtzelu a întrebat:

..am venit cu o intrebare. Cum pot trece peste o despartire? sad Sa va dau niste detalii M-am cunoscut cu ea la liceu...am fosrmat o asa zisa "relatie" de ceva vreme..si era tot mai rece [ eu o iubeam enorm..si inca mai tin la ea mult ] si intr-o dimineata [ acum o saptamana ] imi trimite un sms in care zice ca ne despartim..ca asa e mai bine..ca nu tine la mine mai deloc si ca a incercat..sa tina straight face pai daca nu tinea de ce a mai vrut sa fie cu mine angry? Eu am prins drag de ea, o iubesc. si acum am cazut fix de prost crying si mor de dorul ei. ce sa fac?;(

Răspuns Câştigător
| BeatrisBea a răspuns:

Chiar crezi ca merita?! eu nu cred,incearca sa cunosti alte fete, lumea nu se invarte in jurul nimanui, nu are rost sa suferi pentru o fata care probabil nu te merita, si care nu tine la tinewinking Stiu ca e greu, dar toate trec :*

| Robtzelu explică (pentru BeatrisBea):

Mersii, poate ai dreptate... happy

| BeatrisBea a răspuns (pentru Robtzelu):

Nu ai pentru cee :*

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Accepta realitatea, nu poti avea absurda pretentie ca o fata care nu te (mai) place, sa te (si) iubeasca!

| Robtzelu explică (pentru neutrino):

Poate ai dreptate... sad

| Mămăligă59 a răspuns:

"mor de dorul ei"
asta e atat atat atat atat atat atat atat de dragut...

| SantaClausMX a răspuns:

Mai sunt si altele...

| IntrebareOrala a răspuns:

Uite, te ajut eu. Treci peste asta, stiu cum e, cand o vezi, te emotioneazi rau. Asa ca, gaseste si tu, una mai buna. Si fa-i in ciuda! [ sa fie frumoasa si atragatoare ]. Succes! Funda?